KAZANÇ FIRSATLARI

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞARAK HEM KENDİ İŞİNİZİ KURMAK HEM DE EN ÜST SEVİYEDE KAZANÇ SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?

Öncelikle ilanlarımıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Evet, Türkiye'de yeni faaliyete geçmiş olan İngiliz - Türk ortaklı şirketimiz butik olarak faaliyet göstermekte ve piyasa şartlarına göre hareket etmekteydi.

Ancak, artık piyasa şartlarının malum seviyelere gerilemesi ve piyasa - halk dili ile kriz sayılabilecek bir seviyeye gerilemiş olan gayrimenkul sektöründe yenilikler yapmak ve bu kriz adındaki illet şartları lehimize çevirme zamanının geldiğini düşünüyoruz.

Bu kriz adındaki illetten hem mal sahiplerini kurtarmanın, hem de aracı olarak şirketimizin göstereceği hassas davranışlar ve ilkeler sonucunda bizlere ve siz değerli Danışman dostlara kazandırmanın zamanı geldi.

Bundan dolayı da sizleri aramızda görmeyi, şirketimizi seçmeniz sonucunda da sizlere %60'dan başlayan ve zamanla aratacak olan, piyasa şartlarının en yüksek komisyon oranlarını vermeyi taahhüt ediyoruz.

Ama bu taahhütü lütfen Türkiye'de faaliyet gösteren sektörde lider olan şirketlerin bünyesinde yer alan PLATINIUM tarzı danışmanlık türleri ile karıştırmayın. Şartlar bambaşkadır.

Ayrıca yüzyüze yapacağımız görüşmelerde de sizlere diğer sürpriz kazançları söyleyeceğiz.

Eğer siz de bizim gibi sektörde doğru bilinen yanlışları düzeltmek istiyor ve bunun için fırsat yakalamak istiyorsanız bizlerle irtibata geçmeniz yeterlidir.

En derin sevgi ve saygılarımızla...

                      

mini.png

Türkiye Yönetimi