Günümüz koşullarında ve malum piyasa şartlarında  Gayrimenkul alımı ve satımının ne kadar zor olduğunu çok iyi bilenlerden olduğunuzu biliyoruz.

Bizler de bunun farkında olan bir şirket olarak sizlerin yanında olmak, yatırımlarınıza bir nebze de olsa küçük bir HEDİYEMİZ olsun istedik.

Eğer sizler de bizim bu hediyemize izin verirseniz, SATMAK ya da KİRAYA vermek  istediğiniz Gayrimenkulünüzü aşağıdaki ALTIN resmine  tıklayarak bize bildirin. Aşağıdaki ALTIN'a  tıkladığınızda mail sayfanız açılacaktır. 

Detaylı bilgi, adres, konumu ve resimleri bizlerle mail yoluyla paylaşırsanız ve satışı konusunda bizi yetkilendirirseniz, Gayrimenkulünüzü en iyi şekilde değerleme yapıp, piyasa şartlarına göre satışı hızlandıracak planlarımızı sizlerle paylaşalım ve satışı gerçekleştirdiğimizde sizlerden KOMİSYON ALMAYALIM  (kiralamalardan zaten komisyon alınmaz) ve sizlere ekstradan ALTIN hediye edelim.

Altın kazanmak ve Gayrimenkulünüzün satışını veya kiralamayı  hızlandırmak isterseniz lütfen LionTurkiye@gmail.com linkine  tıklayınız.

Saygılarımızla,

NOT: Komisyon almama alt limiti 300.000 ₺'dir. Gayrimenkul değeri 300.000 ₺ altı olan satılık işlemlerinde her iki taraftan komisyon alınır. 

www.LionTurkiye.com.TR 

  • Heyecan Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

www.LionTurkiye.com

 YASAL UYARI ve KVK  

LION Türkiye  isim ve OTOBÜS LOGO  tescilli ticari marka ve işaretidir. Türkiye'deki tüm marka hakları LION PROPERTY CONSULTING'e aittir. Hiçbir şekilde  izinsiz kullanılamaz.

Her ofis bağımsız franchise işletmesidir.

©2018 BY LION Türkiye

MDCCXVII